Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

III Nyska Arena Gier 2015

Napisał

III edycja Nyskiej Areny Gier będzie miała miejsce w budynku A Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, przy ulicy Chodowieckiego 4. Miłośników gier zapraszamy w dniach 27-28 czerwca  ....

 

hearthstone_nagrody

W dniach 27-28 czerwca w Nysie odbędzie się kolejna odsłona Nyskiej Areny Gier. W tym roku gracze sprawdzą się w czterech grach sprawnościowych. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Nysy.

 

znak_wodny

Informujemy, że spotkanie drużyn będzie miało miejsce w sobotę o godzinie 8:00 w budynku A, przy ulicy Chodowieckiego 4. Od godziny 8 następuje rejestracja drużyn, wydanie identyfikatorów oraz przyjmujemy wpłaty od drużyn, które wyraziły chęć dokonania wpłaty osobiście.

 

O godzinie 8:45 planujemy inaugurację imprezy, po czym zostaniecie przypisani do konkretnych sal.

Przypominamy również o wszystkich zgodach rodziców, oraz pełnomocnictw dla opiekunów.

Dla drużyn, które zdecydowały się na nocleg informujemy, iż jest on bezpłatny z soboty na niedzielę i będzie dostępny na hali sportowej przy ulicy Otmuchowskiej. Dojazd do hali i z hali zapewnia Organizator Turnieju. Drużyny śpiące na hali prosimy o zabranie śpiworów, karimat.

Dodatkowo prosimy o zaopatrzenie się w żywność w SOBOTĘ, gdyż niedziela jest z ustawy dniem wolnym od pracy, w związku z tym będzie ograniczony dostęp do sklepów.

Rozgrywki będą odbywać się:

Budynek A przy ul.  Chodowieckiego 4 – Counter Strike, FIFA 2014

 

Zapisy na Nyską Arenę Gier zamknięte! Drużyny Leauge of Legends oraz graczy z FIFA 2015 i Hearthstone prosimy o potwierdzenie przyjazdu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji: http://turniej.pwsz.nysa.pl/

 

image

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Urząd Miejski w Nysie

Authors: Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech