Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 12 czerwiec 2015 15:12

O tym, że warto się uczyć języków obcych wie każdy..

Ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że dzięki tej umiejętności można odnieść korzyści w postaci podróży do ciekawych i ważnych miejsc....

Ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że dzięki tej umiejętności można odnieść korzyści w postaci podróży do ciekawych i ważnych miejsc. Taka szansa została dana Finaliście Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego ,,Golden Owl’’, Janowi Mazurowi – uczniowi Gimnazjum nr2 w Nysie.

image

 

Jan wraz z opiekującą się nim nauczycielką języka angielskiego, p. Agatą Lisik uczestniczył w dniach 2-6 czerwca b.r. w wyjeździe studyjnym do Brukseli i Brugii w Belgii, podczas którego miał nie tylko możliwość sprawdzenia swojej znajomości języka angielskiego i umiejętności komunikacyjnych, ale też zwiedzenia tak ważnych obiektów jak Parlamentarium czy budynek Parlamentu Europejskiego oraz spotkania z p. Danutą Jazłowiecką- eurodeputowaną, która objęła  honorowy patronat nad konkursem. Ponadto podróż ta zaowocowała nawiązaniem nowych kontaktów i znajomości z innymi uczestnikami wyjazdu.

 

 image

 

 

Jan - zapytany o to, czy warto uczyć się języków obcych- odpowiada z całym przekonaniem, iż wyprawa do Belgii była niesamowitą przygodą, która zmotywuje go do wytężonej pracy i poszerzania znajomości języka angielskiego w przyszłości.

 

image

 

informacje i zdjęcia: Agata Lisik

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Urząd Miejski w Nysie

Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Ostatnio zmieniany piątek, 12 czerwiec 2015 15:21
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech