Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Propozycje do nowej lokalnej strategii rozwoju 2015-2022

Zapraszamy do składania propozycji do lokalnej strategii rozwoju (LSR) na lata 2015-2022....

PROPOZYCJE DO NOWEJ LSR 2015-2022

Szanowni Państwo – Mieszkańcy Gminy Nysa

(przedstawiciele grup nieformalnych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy, rolnicy, parafie, jednostki oświatowe, osoby fizyczne)

 

Nyskie Księstwo Jezior i Gór rozpoczyna prace nad nową lokalną strategią rozwoju (LSR), która umożliwi korzystanie ze środków Unii Europejskiej na realizację zaplanowanych przez Państwa zadań, inwestycji oraz inicjatyw, które wpłyną na rozwój naszego obszaru w kolejnym okresie programowania 2014-2020.

 

STRATEGIA TO PAŃSTWA WIZJA ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH GMINY NYSA

(z wyłączeniem miasta Nysa)

Dlatego pragniemy, aby aktywnie uczestniczyli Państwo w jej tworzeniu.

Poniżej przedstawione karty pomysłu na rozwój – to Państwa propozycja do LSR. Każdy mieszkaniec może przedstawić swój pomysł na projekt lub zadanie, których realizacji, przy wsparciu środków Unii Europejskiej mógłby się podjąć, i które powinno zostać zrealizowane  na obszarze w ciągu najbliższych lat.

Na bazie dotychczasowych doświadczeń i bardzo dużej aktywności mieszkańców w realizacji projektów w latach 2007-2013 jesteśmy przekonani, że możemy po raz kolejny liczyć na Państwa pomysły i pomoc w budowaniu naszej przyszłości przez wypełnienie „Karty – pomysł na rozwój”.

 

Będziemy wdzięczni za jej przekazanie do biura Nyskiego Księstwa Jezior i Gór przy ul. Kolejowej 15 (Urząd Miejski w Nysie), pok.034, tel. 077 40 80 588;  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  TERMIN ZBIERANIA KART DO 17 LIPCA 2015

KARTA dla przedsiębiorców, rolników i osób fizycznych planujących założyć działalność gospodarczą i prowadzących jednoosobową działalność  gospodarczą

Fiszka – pomysł na rozwój dla przedsiębiorcy/rolnika

KARTA dla pozostałych grup (stowarzyszenia, fundacje, KGW, LZS, podmioty ekonomii społecznej, parafie, JST, jednostki oświatowe, osoby fizyczne)

Fiszka - pomysł na rozwój

 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W PRACACH NAD LSR 2015-2022

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech