Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Turniej "Od Przedszkolaka do Futbolaka"

To turniej, jaki Szkółka Piłkarska UKS „Piłkarskie Szkraby”, zorganizowała w piątek, 15 maja dla dzieci z przedszkoli....

W TURNIEJU brało udział przeszło 100 dzieci w wieku 6-7 lat z 6 przedszkoli: Przedszkole Nr 1 w Nysie, Przedszkole Nr 9 w Nysie, Oddział „0” przy SP Nr 5 w Nysie, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Białej Nyskiej, Przedszkole Nr 5-Integracyjne w Nysie,   Przedszkole Nr 10 w Nysie.

 

Turniej "Od Przedszkolaka do Futbolaka" był turniejem dziecięcej piłki nożnej połączony z grami i zabawami sportowymi. Składał się z 2 etapów:

- gry i zabawy sportowe ("UWAGA MINY" "SLALOM LA NYSA", "HULAJNOGI W NOGI", "SKAKANIE NA PIŁCE", "KRÓL STRZELCÓW")

- mini-mecze piłkarskie.

 

Dzieci bawiły się wyśmienicie, dopisywała pogoda oraz widzowie. Wszystkie dzieci prezentowały wysoki poziom jak na swój wiek, były pełne zapału do zabawy i gry. Przedszkola spisały się na "szóstkę" - zadbały o transparent i okrzyk swojej drużyny.

 

image image

 

 

Turniej został oficjalnie zakończony przez Pana Burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza, który wszystkim dzieciom wręczył zasłużone, złote medale, a drużynom puchary.

 

image

 

Dzieci otrzymały również w czasie trwania turnieju napoje, a na koniec od Pani trenerki Agnieszki "coś słodkiego". Turniej zakończyła sesja zdjęciowa wszystkich dzieci z Panem Burmistrzem oraz Opiekunami.

 

image

 

TURNIEJ DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH GMINY NYSA

 

UKS „Piłkarskie Szkraby”Agnieszka Miecznikowska Marcin Miecznikowski 

Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech