Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

36. Finały Światowe Odysei Umysłu

Odyseusze mierzą się właśnie z przygodą, którą prawdopodobnie zapamiętają do końca życia. 18 maja znaleźli się 8 tys. km stąd......

Jak dotąd, dwadzieścia dwa polskie zespoły przekonały się, co to znaczy zostać odysejowymi Mistrzami Świata. Jak poradzi sobie nasza drużyna? Nie będzie łatwo, bo zmierzy się z najlepszymi z najlepszych. Ale na pewno da z siebie wszystko … Do tej pory reprezentowała swoją szkołę i miejscowość. Teraz będzie reprezentować Polskę. To zobowiązuje!

    Finały Światowe to wydarzenie z niczym nieporównywalne. Na Michigan State University zjedzie prawie 850 drużyn. Niektóre z nich zdobędą tytuł Mistrzów Świata, ale prawdziwym Zwycięzcą może przecież czuć się każdy z Finalistów.

   Ceremonie Otwarcia i Zakończenia Finałów będą na żywo transmitowane w Internecie (w nocy ze środy na czwartek  i z soboty na niedzielę; początek o 01:30 polskiego czasu) – dostęp przez stronę: http://www.odysseyofthemind.com/wf2015.

  Zapraszamy do oglądania tego niecodziennego wydarzenia. I jeszcze jedno: proszę trzymać mocno kciuki za naszych Odyseuszy – są tego warci!

 

 

image

 

Beata Cholewczuk i Agnieszka Jarząbek

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech