Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Nyskie „piłkarskie szkraby” z sukcesem powitały wiosnę

"Piłkarskie szkraby" kolejny raz udowodniły swoje wysokie umiejętności sportowe. 21 marca br. w hali sportowej Gimnazjum Nr 2 w Nysie odbył się turniej dziecięcej piłki nożnej „WIOSNA CUP 2015”...

 21 marca br. w hali sportowej Gimnazjum Nr 2 w Nysie odbył się turniej dziecięcej piłki nożnej „WIOSNA CUP 2015”, chłopców z rocznika 2005 oraz 2007. Była to już III edycja turnieju który na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych dla dzieci organizowanych przez UKS „PIŁKARSKIE SZKRABY” NYSA.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Piłkarskie Szkraby reprezentowane były przez 3 drużyny. Rywalami nyskich Szkrabów były również 3 zespoły ze szkółki piłkarskiej LZS STAROWICE. Młodzi piłkarze  zapewnili wszystkim sympatykom, kibicom oraz znajomym dużo emocji sportowych, mecze były bardzo zacięte i wyrównane, o zwycięstwach decydowały indywidualne umiejetności poszczególnych zawodników. Na koniec wszyscy  uczestnicy turnieju otrzymali zasłużone medale, drużyny puchary i dyplomy, a najlepsi zawodnicy turnieju wybrani przez trenerów otrzymali pamiątkowe statuetki. Organizatorzy zadbali również o to aby w czasie turnieju nie zabrakło poczęstunku oraz słodkiej niespodzianki dla zawodników. Dzieci były bardzo zadowolone ponieważ bardzo miło, i co ważne aktywnie spędziły dzień rywalizując ze sobą na sportowo.

     Na Piłkarskich Szkrabów z Nysy 18 kwietnia br., czeka kolejna atrakcja w postaci wyjazdu do Wrocławia na mecz T-Mobile Ekstraklasy pomiedzy Śląskiem Wrocław a Lechia Gdańsk oraz możliwośc wzięcia udziału po raz drugi w „Eskorcie Dziecięcej” na tym meczu.

 

           

WYNIKI TURNIEJU - rocznik 2005 i młodsi.

 

I miejsce - UKS Piłkarskie Szkraby Nysa

II miejsce - LZS Starowice II

III miejsce - LZS Starowice I

 

WYNIKI TURNIEJU - rocznik 2007 i młodsi.

 

I miejsce - UKS Piłkarskie Szkraby Nysa I

II miejsce - LZS Starowice

III miejsce - UKS Piłkarskie Szkraby Nysa II

Wyróznieni zawodnicy LZS Starowice: Kuka Piotr, Fatla Maciej, Wenda Alan

Wyróznieni zawodnicy UKS Piłkarskie Szkraby Nysa: Kulpa Hubert, Wajdzik Natan, Filipowicz Dawid

 

więcej na: www.pilkarskieszkrabynysa.futbolowo.pl

                                                                                            

    mgr Agnieszka Miecznikowska

    mgr Marcin Miecznikowski

                                                                                                      

 

image    image
 image  image

References

  1. ^ www.pilkarskieszkrabynysa.futbolowo.pl (www.pilkarskieszkrabynysa.futbolowo.pl)

Authors: Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech