Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Konferencja "Kobiety świata"

W dniu 6 marca 2015 roku odbędzie się w Nysie konferencja z okazji Dnia Kobiet (w języku angielskim)....

 

Punkt EuroIndia Polska, działający od ubiegłego roku przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji pn. „Kobiety świata”, która odbędzie się 6 marca 2015r. o godzinie 11:00  w Auli Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych przy PWSZ w Nysie (ul. Obrońców Tobruku 5).
  Program będzie dostępny na stronach internetowych: www.euroindia.pwsz.nysa.pl oraz www.bwm.pwsz.nysa.pl.

Chcemy, by zbliżający się Dzień Kobiet stał się okazją do dyskusji na temat sytuacji i roli kobiet w różnych kulturach świata. Spotkanie będzie miało charakter otwarty i składać się będzie z krótkiego filmu dokumentalnego, prelekcji i panelu dyskusyjnego oraz prezentacji i występu artystycznego. Podczas konferencji będą mogli Państwo usłyszeć prelekcje Pana Mandara Purandare z Indii, Pani Vivian Wangui Ngugi z Kenii oraz Pani Marii Victorii Margarity Reyes Alvarado z Meksyku.

Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim.

image

Info:PWSZ w Nysie

Authors: Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech