Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 19 kwiecień 2023 16:43

PUP zaprasza wystawców na Targi Pracy i Edukacji „Partner 2023”

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza pracodawców do wzięcia udziału, jako wystawca w Targach Pracy i Edukacji „Partner 2023”, które odbędą się 2 czerwca 2023 r. w godzinach 10.00-13.00 w Hali Nysa przy ulicy Sudeckiej 23...

Poprzednie edycje targów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących pracy, dlatego też w czasie targów będą mieli Państwo okazję do bezpośredniego spotkania z szerokim gronem klientów. Z pewnością pozwoli to na przeprowadzenie sprawnych rekrutacji na wolne miejsca pracy. Targi są okazją do zaprezentowania swojej marki, przedstawienia ofert i prowadzonych projektów rekrutacyjnych.

Atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prezentacji swojego potencjału i kompetencji. Podczas targów pragniemy stworzyć wszystkim wystawcom jak najlepsze warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników. Zapewniamy stoiska wystawiennicze oraz szeroką promocję wydarzenia.

Pragniemy również poinformować, iż informacje o wystawcach zostaną zamieszczone w katalogu przygotowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Nysie. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

ZostaD wystawc na Targach Pracy i Edukacji „Partner 2023”

Zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie i prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w terminie do 8  maja 2023.

Wypełnij formularz kontaktowy: Formularz kontaktowy

https://nysa.praca.gov.pl/targi-pracy-i-edukacji-2023-dla-wystawow

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 09 maj 2023 10:20
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech