Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kopernikach

Burmistrz Nysy ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kopernikach...

Oferty należy przesłać w zamkniętych kopertach opatrzonych imieniem, nazwiskiem,  adresem zwrotnym oraz numerem telefonu i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kopernikach”  na adres: Urząd Miejski w Nysie, ul. Kolejowa 15, 48 – 300 Nysa lub złożyć osobiście w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Nysie, ul. Kolejowa 15 (parter), tel. 77 40 80 649 w terminie do dnia 31 marca 2023 r. do godz. 14.00.

Dopuszcza się składanie ofert w postaci elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Oferta składana w postaci elektronicznej powinna być opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP i zawierać elektroniczne kopie dokumentów wymaganych jako załączniki do oferty.

Konkurs na stanowisko dyrektora ZespoBu Szkolno – Przedszkolnego w Kopernikach

Gminny Zarząd Oświaty w Nysie

Załączniki

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech