Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
poniedziałek, 23 styczeń 2023 11:34

Trwa kolejna inwestycja dla dzieci

W Białej Nyskiej trwa rozbudowa zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Wykonawcą jest firma z Piotrowic Nyskich, która ma czas na realizację zadania do końca października...

? Prace są mocno zaawansowane. Do tej pory wybudowano stan surowy budynku, ułożono stropy, wykonano przyłącza sanitarne oraz instalacje posadzkowe. Trwa montaż stolarki okiennej oraz docieplenie ścian ? mówi Piotr Bobak, Sekretarz Miasta.

W nowym budynku powstanie: sala dla 25 dzieci, pokój do pracy indywidualnej, biura dla personelu, toalety dla pracowników i osób niepełnosprawnych oraz węzeł sanitarny i pomieszczenie pomocnicze.

? W starej części przedszkola wymieniona zostanie stolarka okienna i drzwiowa. Zostaną też docieplone ściany zewnętrzne i stropy. Elewacja zyska nowy estetyczny wygląd.  Zmodernizowana zostanie instalacja centralnego ogrzewania ? wylicza Piotr Bobak.

Koszt inwestycji to blisko 2 miliony złotych. Inwestycja dofinansowana jest z budżetu państwa w ramach programu ?Polski Ład?.

Trwa kolejna inwestycja dla dzieci

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 styczeń 2023 12:33
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech