Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 27 grudzień 2022 08:34

Rozkład jazdy na rok MZK `2023:

Miejski Zakład Komunikacji w Nysie informuje, że od dnia 1 stycznia 2023 zmianie ulegnie rozkład jazdy w Gminnych Przewozach Pasażerskich. Prosimy pasażerów o zapoznanie się z nowym rozkładem...

 Zmiany w rozkładzie jazdy w 2023 roku obejmą praktycznie wszystkie linie. Na linii nr 1 autobusy będą kursować przez Krasińskiego do Castoramy, a nie jak wcześniej przez ul. Długosza. ?Dwójka? będzie kursować przez ul. Bema, a jeśli będzie taka potrzeba, linia będzie korzystać również z przystanku gminnego przy ul. Racławickiej.

Linia nr 3 zostanie wydłużona do Skorochowa, a nr 4 do Hanuszowa ? wylicza Prezes MZK, Piotr Janczar. ? Z kolei autobusy z numerem ?5? będą kursować przez Rodziewiczówny do Rolnika. Mieliśmy w tej sprawie wiele telefonów, więc uwzględniliśmy uwagi mieszkańców.

Na linii nr 6 dodany został przystanek ?Złotogłowice ? skrzyżowanie?, a wszystkie autobusy będą dojeżdżać też do Rusocina. Dodatkowy przystanek będzie w Domaszkowicach. Autobusy będą zatrzymywać się przez RCGO.

8 i 12 wydłużone będą o dodatkowe przystanki przy Siestrzechowicach (skrzyżowanie), a 9 o dodatkowe kursy do Konradowej. Ostatnia zmiana dotyczy linii nr 14, która będzie wydłużona do parkingu w Skorochowie.

 

Ostatnio zmieniany środa, 28 grudzień 2022 14:19
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech