Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 07 grudzień 2022 09:44

Nyskie Księstwo Jezior i Gór zaprasza na warsztaty

Nyskie Księstwo Jezior i Gór zaprasza na moderowane warsztaty online, które odbędą się w dniu 09.12.2022 r. w godzinach 13:00 – 15:00. Niniejsze warsztaty poświęcone będą dyskusji nad propozycją celów i przedsięwzięć planowanych do realizacji w ramach nowej Lokalnej Strategii Rozwoju Nyskiego Księstwa Jezior i Gór na lata 2023-2027 (LSR)...

Ponadto spotkanie będzie miało na celu wskazanie odbiorców, którzy w nowej LSR będą posiadały status osób w niekorzystnej sytuacji. Zagadnienia omawiane będą w kontekście głównych cech podejścia LEADER tj. innowacyjności, cyfryzacji, środowiska i klimatu, a także zmian demograficznych.

Nyskie Ksistwo Jezior i Gór zaprasza na warsztaty

Program spotkania:

1) wprowadzenie – cele i przebieg spotkania,

2) prezentacja – propozycja celów i przedsięwzięć oraz określenie grup w niekorzystnej sytuacji,

3) dyskusja moderowana - wnioski dla LSR,

4) podsumowanie.

Potwierdzenie udziału w warsztatach do dnia 08.12.2022 r. poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 77 433 55 99.

Uwagi bądź sugestie dot. nowej LSR można przesyłać na dedykowany adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech