Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 15 listopad 2022 13:02

Ciężarówka Coca Coli w Nysie? Głosujmy!

Nysa po raz kolejny może znaleźć się na trasie przejazdu świątecznej ciężarówki Coca Coli. Poprzednim razem przyjazd świątecznego pojazdu zrobił prawdziwą furorę...

W tym roku charakterystyczny czerwony pojazd na pewno zawita do 10 miast. Na trasie przejazdu świątecznej ciężarówki są Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Rybnik, Kraków, Kielce, Łódź, Poznań oraz Ostrów Wielkopolski. Wśród nich może znaleźć się także Nysa! To zależy od nas samych.

Ostatnie, dziesiąte miasto zostanie bowiem wyłonione w ramach głosowania w aplikacji marki.

Należy:

  • zainstalować aplikację Coca-Coli na urządzeniu mobilnym;
  • zdobyć minimum 100 punktów w grze zręcznościowej.

Zwycięży miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 tys. punktów lub do 28 listopada 2022 do godz. 10:00 uzbiera najwięcej punktów z głosowania w aplikacji.

Podczas głosowania jeden użytkownik może oddać maksymalnie 5 głosów. Konkurs trwa od 14 do 28 listopada

Nysa konkuruje m.in. z Koszalinem, Gorzowem Wielkopolskim, Rzeszowem czy Sieradzem. Wyniki zostaną ogłoszone 29 listopada na oficjalnym profilu marki na Facebooku. Oprócz tego będzie można je znaleźć w aplikacji Coca-Coli w sekcji „News”.

We wszystkich miastach, które odwiedzi ciężarówka, zostanie utworzona specjalna przestrzeń ze świątecznymi przebojami i produktami marki. Hasło towarzyszące aktywnościom brzmi: „Magia Świąt zawsze znajdzie drogę”.

Ci|arówka Coca Coli w Nysie? GBosujmy!

Załączniki

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech