Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 15 wrzesień 2022 11:02

Weż udział w konkursie "Nie hejtuję - motywuję"

"Nie hejtuję - motywuję" pod takim hasłem ogłaszamy konkurs na najlepszy film o tematyce dotyczącej upowszechniania wiedzy o szkodliwości występowania zjawiska hejtu...

Konkurs skierowany jest do uczniów ze szkół ponadpodstawowych z powiatu nyskiego.  Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody oraz ogólnopolska promocja filmu w ramach trwającej kampanii.

ZASADY KONKURSU

  • Należy nagrać wideo trwające nie krócej niż 1 minutę i nie dłużej niż 5 minut, wykonane w dowolnie wybranej konwencji i gatunku filmowym oraz technice, w formacie AVI, MP4, MPG w maksymalnej jakości full HD i o maksymalnej wielkości 150 MB. Film powinien odnosić się do hasła Konkursu ?Nie hejtuję ? motywuję? i bezpośrednio nawiązywać do tematu Filmu.
  • Film należy załączyć do formularza zgłoszeniowego. FORMULARZ
  • Zgłoszenia należy wysłać do 14 października 2022 r. do godz. 10:00, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz drogą pocztową na adres: Stowarzyszenie Nyski Klub Biznesu, ul. Kościuszki 10, 48-300 Nysa lub osobiście w biurze Inkubatora Przedsiębiorczości ARN przy ul. Kościuszki 10 (I piętro, lewe skrzydło).

We| udziaB w konkursie Ostateczne wyniki Konkursu, zostaną potwierdzone i podane do publicznej wiadomości 18 października 2022 r.

WAŻNE! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu REGULAMIN

NAGRODA

Starostwo Powiatowe w Nysie za zajęcie I miejsca ufunduje wyjazd do Teatru dla całej klasy do Wrocławia lub Krakowa na wybraną sztukę teatralną.

Stowarzyszenie Nyski Klub Biznesu za zajęcie II miejsca ufunduje dla całej klasy bilety na wybrany seans do kina, do końca roku szkolnego 2022/2023 oraz za zajęcie III miejsca ufunduje dla całej klasy wejściówki na lodowisko w wybranym czasie do końca sezonu zimowego.

CELE KONKURSU

Konkurs ma charakter edukacyjny. Celem konkursu jest budowanie świadomości szkodliwości występowania zjawiska hejtu wśród społeczeństwa, w szczególności młodzieży, która z racji niedojrzałości emocjonalnej i braku wykształconych mechanizmów obronnych nie radzi sobie z hejtem. W dzisiejszym świecie, zdominowanym przez INTERNET i wirtualne życie w sieci, gdzie często ludziom się wydaje, że są anonimowi i bezkarni hejt jest niestety wszechobecny i jest bardzo niebezpieczny. Hejt może przybierać różne formy i nie ma on nic wspólnego z krytyką, która ma na celu zmianę czyjejś opinii, hejt ma na celu wywołanie negatywnych emocji w adresacie. Powodem nie lubienia adresata hejtu jest najczęściej zazdrość dlatego hejt pojawia się razem z popularnością, urodą albo z sukcesem danej osoby, własne kompleksy czy też niedojrzałość emocjonalna uniemożliwiająca stosowanie krytyki.

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 wrzesień 2022 16:10
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech