Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 01 wrzesień 2022 14:44

Konkurs kulinarny ?Zdrowe drugie śniadanie?

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu nyskiego (zarówno rejestrowane jak i nierejestrowane w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich prowadzonym przez ARMIR) do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym "Zdrowe drugie śniadanie"...

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie propozycji zdrowego drugiego śniadania do szkoły. Propozycja musi zawierać:
  • składniki śniadania,
  • przepis na wykonanie śniadania,
  • opis walorów zdrowotnych,
  • zdjęcie potrawy (max 3 szt.) w wersji elektronicznej,
  • informację czy w przepisie wykorzystano produkty lokalne lub tradycyjne ziemi nyskiej.

NAGRODY! Nagrodą w Konkursie są bony na zakup sprzętu AGD o wartości: I miejsce ? 1.000 zł, II miejsce ? 900 zł, III miejsce ? 800 zł, IV miejsce - 700 zł, V miejsce - 600 zł oraz 3 wyróżnienia po 300 zł każde.

Propozycję śniadania wraz z nazwą i danymi KGW, które je opracowało, należy przesyłać wyłącznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23.09.2022 r. do godziny 23.59.

Przesłane propozycje oceniać będzie 5-osobowa komisja powołana przez Starostę Nyskiego, stosując następujące kryteria oceny: atrakcyjność wizualna (wygląd śniadania), walory zdrowotne, pomysłowość.

Konkurs kulinarny ?Zdrowe drugie [niadanie?

WAŻNE! Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu REGULAMIN

Ostatnio zmieniany czwartek, 01 wrzesień 2022 14:47
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech