Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
poniedziałek, 08 sierpień 2022 12:31

II Wakacyjny konkurs z łódką w tle

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Od poniedziałku, 8 sierpnia, ruszamy z konkursem pn. "II Wakacyjny konkurs z łódką w tle".  Do wygrania 2 bilety jednoosobowe uprawniające do wypożyczenia łódki z przystani na rzece Nysie Kłodzkiej w Nysie na czas 30 minut...

II Wakacyjny konkurs z Bódk w tle

Konkurs będzie przeprowadzany w każdym dniu roboczym w okresie od 8 do 12 sierpnia.

Co należy zrobić żeby wziąć udział w konkursie? Należy wskazać najciekawszą atrakcję turystyczną z terenu Powiatu Nyskiego, wraz z krótkim opisem uzasadniającym wybór. Opis atrakcji może zawierać maksymalnie 5 zdań i ma na celu polecenie atrakcji mieszkańcom i turystom. Opis nie może zawierać obraźliwych lub wulgarnych treści.

Polecaną atrakcję wraz z uzasadnieniem należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godz. 20.00 w każdym dniu konkursu.

Nagrodę w danym dniu konkursu otrzymają cztery osoby, które prześlą najciekawsze, zdaniem Organizatora, uzasadnienie.

Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska i adresu poczty elektronicznej. W Konkursie wezmą udział tylko te zgłoszenia, które będą zawierały powyższe informacje, wszystkie pozostałe zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Ogłoszenie zwycięzcy poprzez podanie imienia i nazwiska oraz opublikowanie polecanej przez niego atrakcji wraz z uzasadnieniem nastąpi za pośrednictwem strony Starostwa Powiatowego w Nysie na facebooku w kolejnym dniu roboczym.

Bilety są do wykorzystania w weekendy, w godzinach 12:00 - 18:00. Ważne do 11 września.

WAŻNE! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest poniżej.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech