Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

W Hali Nysa odbyły się Targi Pracy PARTNER 2022, które cieszyły się sporym zainteresowaniem odwiedzających. Nie tylko zresztą mieszkańców naszego miasta, ale także obywateli Ukrainy dotkniętych wojenną traumą. Ponad 40 pracodawców miało tym razem do zaoferowania prawie 100 ofert pracy w kraju i zagranicą. Nieprzerwanie kandydatów do obsadzenia wolnych stanowisk poszukują doskonale znani w regionie pracodawcy...

Uroczystego otwarcia Targów Pracy dokonali starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Małgorzata Pliszka. Starosta Nyski podkreślił istotne znaczenie tego wydarzenia dla rozwoju lokalnego rynku pracy.

Targi Pracy Partner 2022

Na stoiskach byli obecni pracodawcy z powiatu nyskiego, przedstawiciele instytucji rynku pracy, agencji zatrudnienia, instytucji szkoleniowych. Wśród wystawców byli także przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie, którzy informowali o usługach i instrumentach rynku pracy oraz o możliwościach podjęcia pracy. Na uwagę zasługiwało również stanowisko Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie.

Obok bogatej oferty pracy na targach, w specjalnie przygotowanej strefie była również możliwość skonsultowania swojego CV oraz listu motywacyjnego z profesjonalistą.

Targi Pracy ułatwiają mieszkańcom naszego miasta i regionu znalezienie pracy bądź zdobycie wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech