Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

30 maja, obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji, w Galerii Dekada w Nysie, funkcjonowało stoisko promujące ideę rodzicielstwa zastępczego, obsługiwane przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie...

Celem wydarzenia było jak najszersze rozpropagowanie idei rodzicielstwa zastępczego, gdyż każde dziecko potrzebuje bezwarunkowej miłości, akceptacji i ciepła rodzinnego domu. Przy stoisku, każdy mógł porozmawiać z naszymi specjalistami o trudnościach z jakimi spotykają się na co dzień rodziny zastępcze, jak również o pozytywnych aspektach rodzicielstwa zastępczego.

DzieD Rodzicielstwa Zastpczego

Ponadto, przy stoisku PCPR czekało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, drobne upominki oraz spotkanie z maskotką Pieczusią.

W wydarzeniu uczestniczyli również Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski, Joanna Burska członek Zarządu Powiatu  oraz Krystyna Wilisowska dyrektor PCPR w Nysie.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech