Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 05 maj 2022 10:41

Miesiąc dla Ziemi - Aktywny Patrol Ekologiczny z Budowlanki

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Po raz kolejny uczniowie klas 3 PW i 3 PX z BSI nr 3 wzięli udział w akcji proekologicznej koordynowanej przez Hufiec Pracy w Nysie. Pod opieką p. Piotra Romka uczestnicy Patrolu Ekologicznego porządkowali teren Ośrodka Wypoczynkowego AKWA Marina...

Dla uczniów ZST w Nysie była to świetna lekcja edukacji ekologicznej ukierunkowana na kształtowanie świadomości pozytywnych postaw przyszłych - dorosłych mieszkańców Ziemi, potrafiących czynnie dbać o bliższe i dalsze środowisko.

Owocne prace porządkowe w okolicach Jeziora Nyskiego zakończyły się burzą mózgów i „refleksjami ekologicznymi” podczas grupowego ogniska.

Młodzież z ZST w Nysie godnie reprezentowała właściwą postawę uczniowską oraz efektywnie propagowała postawy proekologiczne w lokalnej społeczności zachęcając swoimi działaniami do dbania o przyrodę i przemyślaną gospodarkę odpadami.

Miesic dla Ziemi - Aktywny Patrol Ekologiczny z Budowlanki

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech