Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 22 kwiecień 2022 11:09

Zostań wystawcą na targach pracy ?Partner 2022?

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza pracodawców do wzięcia udziału, jako wystawca w Targach Pracy ?PARTNER? 2022, które odbędą się 23 czerwca 2022 r. w godzinach 10.00-13.00 w Hali Nysa przy ulicy Sudeckie.

pup nysa logo

 Targach Pracy ?PARTNER? 2022

Poprzednie edycje targów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących pracy, dlatego też w czasie targów będą mieli Państwo okazję do bezpośredniego spotkania z szerokim gronem klientów. Z pewnością pozwoli to na przeprowadzenie sprawnych rekrutacji na wolne miejsca pracy. Targi są okazją do zaprezentowania swojej marki, przedstawienia ofert i prowadzonych projektów rekrutacyjnych.

Atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prezentacji swojego potencjału i kompetencji. Podczas targów pragniemy stworzyć wszystkim wystawcom jak najlepsze warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników. Zapewniamy stoiska wystawiennicze oraz szeroką promocję wydarzenia.

Pragniemy również poinformować, iż informacje o wystawcach zostaną zamieszczone w katalogu przygotowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Nysie. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie i prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 maja 2022. 

ZostaD wystawc na targach pracy ?Partner 2022?ZostaD wystawc na targach pracy ?Partner 2022?

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Ostatnio zmieniany piątek, 22 kwiecień 2022 11:12
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech