Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 20 kwiecień 2022 10:43

Co nas czeka w NDK?

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Przed nami wiele ciekawych wydarzeń przygotowanych przez Nyski Dom Kultury. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

ndk logo22 kwietnia godz. 18:00 – spotkanie autorskie Lucyny Brzozowskiej (Nyski Salon Literacki), Mała Scena, wstęp wolny

Lucyna Brzozowska – ur. w 1973 r. Z wykształcenia inżynier nauk technicznych, doktor habilitowany. Z pasji przede wszystkim poetka, choć artystycznie wypowiada się także poprzez fotografię oraz różne formy graficzne i multimedialne. Organizatorka i animatorka spotkań poetyckich, w tym pokazów łączących słowo, obraz i dźwięk. Czas wolny spędza w górach, uwielbia koty.

2 maja godz. 14:00 – PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA FLAGI – występy artystyczne grup z Nyskiego Domu Kultury i innych, liczne atrakcje dla dzieci, Bastion św. Jadwigi, wstęp wolny. Mile widziane pojawienie się z własnym kocykiem.

7 maja godz. 19:00 – komedia „Przychodzi baba do lekarza”, bilety 120 zł parter

26 maja godz. 18:00 – Dzień Mamy – koncert Moniki Węgiel “Od Gershwina do Tuwima”, bilety 50 zł, Sala widowiskowa

1 czerwca godz. 17:00 – Dzień Dziecka z największymi przebojami DISNEYA, wstęp 20 zł.

Niepowtarzalny program interaktywny, muzyczny z największymi przebojami DISNEYA. Spotkanie z bohaterami znanych bajek Myszką Miki, Olafem, Herkulesem, Śnieżką, Pocahontas, i innymi. To niesamowite przeżycia dla dzieciaków. po zakończonym programie dzieci mogą wykonać sobie zdjęcia z wielkimi maskotkami Olafa, i Myszki Miki, z Elzą.

Bilety oraz pełny harmonogram wydarzeń: www.ndk.nysa.pl.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech