Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 19 kwiecień 2022 12:03

Kolejne inwestycje mieszkaniowe w Nysie - 300 mieszkań w zabudowie szeregowej

SIM Opolskie, z siedzibą w Nysie, pozyskał 15 milionów złotych na rozpoczęcie procesu budowy mieszkań. SIM jest właścicielem dużej działki na byłym poligonie przy ul. Orląt Lwowskich. To właśnie na tej działce planowana jest budowa ponad 300 mieszkań w zabudowie szeregowej.

? Przypomnę, że dzięki pozyskaniu przez Gminę Nysę ponad 30 mln zł., na budowę dróg na byłym poligonie, tereny te, zostały ?otwarte? na kolejne inwestycje mieszkaniowe. SIM buduje mieszkania na wynajem z możliwością dojścia do własności ? mówi Kordian Kolbiarz, Burmistrz Nysy.

? Dziękuję naszemu Posłowi, Kamilowi Bortniczukowi, Ministrowi Sportu i Turystyki, za konsekwentne wspieranie inwestycji w Nysie! -dodaje włodarz miasta.

Kolejne inwestycje mieszkaniowe w Nysie!

Boom mieszkaniowy w Nysie nie zwalnia. Nyski i opolski SIM wybudują w sumie blisko pół tysiąca mieszkań. Kolejne inwestycje zapowiadają także prywatni deweloperzy. Nowe mieszkania mają powstać m.in. przy ulicy Franciszkańskiej oraz przy ulicy Kaczkowskiego.

Zapraszamy także do obejrzenia materiału video (od 1,50?)

" hreflang="pl-PL" lang="pl-PL" charset="utf-8">

Ostatnio zmieniany sobota, 23 kwiecień 2022 10:33
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech