Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 06 kwiecień 2022 10:17

„Cyfrowa Wyprawka dla Firm” – Nysa wśród trzech wybranych gmin!

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Ruszył pilotażowy program „Cyfrowa Wyprawka dla Firm”, realizowany przez Polski Fundusz Rozwoju. Wybrane zostały 3 gminy, które zaproszą mikro, małe i średnie firmy ze swojego regionu na bezpłatne warsztaty z ekspertami, którzy pomogą im wejść na wyższy poziom cyfryzacji. Wśród nich jest Gmina Nysa!

– Dostaliśmy się jako jedno z 3 miast z całej Polski wraz ze Świdnicą i Włocławkiem. W kolejnym etapie zapraszamy 50 nyskich przedsiębiorców do przystąpienia do projektu, podczas którego eksperci z Allegro, Meta i Landingi nauczą, jak korzystać z dostępnych aplikacji i narzędzi cyfrowych, które pozwolą na zdobycie nowych klientów i budowanie pozytywnego wizerunki firmy w sieci – mówi Joanna Ligas z Biura ds. Inwestorów i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Nysie.

– Do realizacji  projektu zostały zaproszone osoby z otoczenia okołobiznesowego – Małgorzata Gruszka, Menadżer Inkubatora Przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Nysy oraz Jacek Makowski, marketingowiec i współtwórca start-up’ów, którzy jako przewodnicy biznesowi będą wspierać uczestników w warsztatach oraz pracy własnej – dodaje Ligas.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne, a termin zgłoszeń upływa 29 kwietnia br.

Zgłoszenia do programu pod linkiem: https://pfrsa.pl/cyfrowa-wyprawka

Przedsiębiorcy z naszej gminy otrzymają wsparcie certyfikowanych Przewodników Biznesowych. W razie pytań będą wsparciem i inspiracją do działań. Firmy otrzymają też szansę na skorzystanie z indywidualnych konsultacji z ekspertami Allegro, Landingi, Meta. Poznają bazę rozwiązań cyfrowych, które mogą być pomocne w prowadzeniu firmy.

„Cyfrowa Wyprawka dla Firm” – Nysa w[ród trzech wybranych gmin!

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech