Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 31 marzec 2022 15:12

Umowa na budowę sali gimnastycznej w Rolniku podpisana!

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

 

W poniedziałek, 28 marca, Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski oraz Damian Nowakowski wicestarosta nyski podpisali umowę z wykonawcą Arkadiuszem Rządkowskim prezesem firmy Nellbau, na realizację inwestycji pn. „Przebudowa wraz z rozbudową sali sportowej przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie”...

W poniedziałek, 28 marca, Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski oraz Damian Nowakowski wicestarosta nyski podpisali umowę z wykonawcą Arkadiuszem Rządkowskim prezesem firmy Nellbau, na realizację inwestycji pn. „Przebudowa wraz z rozbudową sali sportowej przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie”

Budowa nowoczesnej sali gimnastycznej wraz z zapleczem socjalnym, z całą pewnością podniesie standard wychowania fizycznego w szkole na zupełnie inny poziom. Umożliwi także wprowadzenie do oferty edukacyjnej szerokiej gamy zajęć i programów sportowo-rekreacyjnych.

Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Cała inwestycja ma zostać zrealizowana w 16 miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Na inwestycję, która pochłonie nieco ponad 12 mln zł Powiat Nyski otrzymał dofinansowanie w wysokości 10 mln zł w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

Umowa na budow sali gimnastycznej podpisana!

Umowa na budow sali gimnastycznej podpisana!

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech