Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 31 marzec 2022 10:43

Nysa dla Ukrainy. Gmina uruchomiła specjalne subkonto

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Pomoc dla Ukrainy nie słabnie. Gmina Nysa wychodzi z kolejną inicjatywą dla naszych sąsiadów poszkodowanych przez rosyjską agresję. Uruchomione zostało specjalne subkonto, na które każdy z nas może wpłacić darowiznę dla uchodźców...

Od początku wojny Nysa wykazuje się wielką solidarnością z Ukrainą. Naszym sąsiadom pomagają mieszkańcy, stowarzyszenia i gminne instytucje.

Nysanie już wielokrotnie pokazali, że mają wielkie serca i pomagają potrzebującym. Już teraz dziękujemy za każdą wpłatę i okazaną do tej pory pomoc sąsiadom z Ukrainy.

Środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie zakwaterowania Ukraińców, a także zapewnienie transportu do miejsc zakwaterowania. Z zebranych pieniędzy zostanie sfinansowany również zakup produktów żywnościowych oraz środków czystości i higieny osobistej. Potrzeb jest wiele, każda złotówka się liczy.

Dane rachunku

  • Nr konta do wpłat: 28 1050 1490 1000 0090 8159 4203
  • Nazwa: Gmina Nysa
  • Adres: ul. Kolejowa 15, 48-300 Nysa
  • Z dopiskiem: Darowizna dla uchodźców

Nysa dla Ukrainy. Gmina uruchomiBa specjalne subkonto

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech