Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 04 marzec 2022 11:18

Innowacja pedagogiczna w ZST w Nysie

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

22 lutego 2022r. Zespół Szkół Technicznych w Nysie zawarł porozumienie z Komendą Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Porozumienie dotyczyło realizacji innowacji pedagogicznej „Ochrona przeciwpożarowa w obiektach” w Technikum nr 4 w zawodzie technik budownictwa...

Dzięki współpracy:

  • szkoła otrzyma wsparcie metodyczne podczas realizacji innowacji,
  • uczniowie będą brali udział w warsztatach z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej oraz w ćwiczeniach z nowoczesnym sprzętem gaśniczym.

Chęć podpisania porozumienia  wypłynęła z potrzeby działań w zakresie ochrony przeciwpożarowej, edukacji obywatelskiej i patriotycznej młodzieży, zorientowanej na edukację przeciwpożarową i zmierzającej do poszerzenia wiedzy, a także praktycznych umiejętności niezbędnych do podejmowania właściwego działania podczas ewentualnych zagrożeń.

Porozumienie podpisali z ramienia szkoły dyrektor  mgr Joanna Pędzik, natomiast przedstawicielem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie był komendant brygadier mgr inż. Paweł Gotkowski. 

Innowacja pedagogiczna w ZST w Nysie

Innowacja pedagogiczna w ZST w Nysie

Innowacja pedagogiczna w ZST w Nysie

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech