Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
poniedziałek, 28 luty 2022 20:17

Młodzi sportowcy nagrodzeni za wybitne osiągnięcia

Starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz nagrodził sportowców, za mistrzowskie osiągnięcia w swoich dziedzinach, którzy swym działaniem promują powiat nyski na arenie ogólnopolskiej, jak i światowej...

Listy gratulacyjne oraz bony upominkowe otrzymali: 

Sebastian Stanek - zawodnik trójbolu siłowego klasycznego. Posiada liczne osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej w TSK, zarówno w startach akademickich, jak i w startach w federacji IPF oraz EPF. Sebastian należy do kadry narodowej Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójbolu Siłowego.

Oliwier Walczak - zdobył znaczące nagrody. Zajął 3. miejsce w Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Grodkowie, 2. miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Świebodzicach oraz 2. miejsce Walki Bong Matsogi.

Julia Piesiak - jest zawodnikiem Polskiej Federacji Taekwon-do. Może się pochwalić wieloma osiągnięciami m.in. Julia zdobyła 1. miejsce w Mistrzostwach Polski w 2019 r.,  2. miejsce w Mistrzostwach Polski w 2021 r.. 

Maja Szpakzawodniczka Głuchołaskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Zdobyła srebrny medal  podczas Pucharu Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Podziękowania za upowszechnianie i promowanie sztuk walki w naszym regionie otrzymał  Arkadiusz Bukała Prezes Głuchołaskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Podziękowania odebrała Agnieszka Maciejczyk wiceprezes Klubu. 

Nagrodzeni za wybitne osignicia sportowe

Nagrodzonym gratulujemy dotychczasowych osiągnięć, życzymy kolejnych sukcesów sportowych oraz realizacji planów i zamierzeń.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 luty 2022 22:34
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech